Služby

Líbí se vám moje obrazy, a přesto, z nějakého důvodu, si nemůžete vybrat z nabídky mé Volné tvorby?

Nebo jsou pro Vás originály obrazů nad Váš rozpočet a přesto je chcete mít doma?

Nevadí, obě tyto záležitosti mají svá řešení.

Autorské reprodukce

Nabízím AUTORSKÉ REPRODUKCE svých obrazů. Jedná se o uměleckou kopii ORIGINÁLU obrazu.

Reprodukce jsou tištěny v profesionálním grafickém studiu unikátní technologií uměleckého tisku v archivální kvalitě. Všechny použité materiály jsou velmi vysoké kvality a jsou časově stálé a testované na dlouhověkost. Odolnost v čase je vyšší než 50 let. Provedení tisku na barytovém papíře nebo na plátně. Plátna jsou ošetřena ochranným lakem s UV filtrem, který je chrání před vnějšími vlivy, vlhkostí a otěrem.

Ke každé reprodukci je přiložen číslovaný CERTIFIKÁT PRAVOSTI s vlastnoručním podpisem.

Technika tisku / médium:

Pigmentový umělecký tisk EPSON / Gicleé

Barytový papír / Gallery Baryta Mono 290g

Bavlněné plátno s ochranným lesklým lakem 390g

Cena se odvíjí od velikosti a použitého média. Reprodukce na uměleckém papíře se pohybuje od 1 800 Czk, reprodukce na plátně od 3 200 Czk.

Termín dodání do 14 dnů.

Tvorba na zakázku

Ráda tvořím NA ZAKÁZKU. Namaluji Vám obraz dle Vašeho přání nebo představy. Maluji obrazy do předem daného prostoru, aby se pozvedl a sladil celkový ráz daného interiéru, a abyste se v něm cítili dobře.  

Běžný postup je takový, že se společně podíváme, kde bude obraz umístěn a podle konkrétního interiéru, barev, světla a Vaší představy se domluvíme na motivu,  velikosti a barevném pojetí. Následně je to o větší či menší míře fantazie, kdy v mém ateliéru začne vznikat nové dílo. Celý proces malby může trvat 3-4 týdny. Doba schnutí obrazu je různá, záleží na technice a vrstvení. Tenké vrstvy schnou do týdnů, silné měsíce..  Ale to už obraz může u Vás viset a dosychat na zdi.

Cena se liší dle velikosti díla a použité techniky. Cenové rozpětí se pohybuje v průměru od 15 do 45 tisíc korun.


Copyright © Lucie Hanyková LH Obrazy Všechna práva vyhrazena. Veškerá díla (originály obrazů, autorské reprodukce, i fotografie) jsou chráněna autorským právem. Jakékoliv neoprávněné kopírování, distribuce nebo modifikace těchto děl je zakázáno.


Mám zájem o obraz nebo reprodukci